Vieta:  Tiesioginė transliacija Facebooke

Gruodžio 11 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į tęstinę virtualią paskaitą „Genealogija: šaltinių analizė“ (II dalis). Lektorė: Istorinių ir genealoginių tyrimų instituto vadovė, istorikė-genealogė Kornelija Gureckė.

Ankstesnėje paskaitoje „Genealogija: šaltinių analizė“ gilinomės į pagrindinius genealoginius šaltinius – bažnytinius metrikus, jų formuliarus ir kokią naudingą informaciją jie mums teikia. Visgi seniausieji bažnytiniai dokumentai nėra informatyvūs ir genealoginiuose tyrimuose reikia ieškoti papildomų šaltinių. Tad būsimoje paskaitoje aptarsime įvairaus pobūdžio gyventojų surašymus – nuo senųjų inventorių iki visuotinių gyventojų surašymų. Taip pat dėmesio skirsime tuo metu išskirtiniam socialiniam luomui – bajorams bei bajorystės (kilmės) tvirtinimo aktams.

Transliacija vyks KMSVB bibliotekos Facebook paskyroje.
Nuoroda dalinimuisihttps://www.facebook.com/kmsvb/posts/3889670284399916

Renginys organizuojama pagal projektą „Interaktyvi biblioteka“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Ankstesnių paskaitų įrašai:

„GENEALOGIJA: pradedantiems tyrinėti savo istoriją“
„GENEALOGIJA: šaltinių analizė“