Vieta:  Tiesioginė transliacija:  https://fb.watch/1OgQ1cmntF/ 

dramokr.jpg

Lapkričio 16 d., pirmadienį, 16 val. TIME TO MOVE Klaipėdoje: programą pristatys Jaunimo reikalų departamento prie SADM Jaunimo savanoriškos tarnybos vadovė Sandra Gaučiūtė. Tiesioginė transliacija vyks Jaunimo bibliotekos Facebook puslapyje.

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Jaunuoliai mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Ši programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina 6 mėnesių tarnybą, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius ir suteikiantį 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.Tarnybos įgyvendinimą administruoja ir organizuoja Jaunimo reikalų departamentas prie SADM.

Maloniai kviečiame!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/361757508425645 

Transliacijos įrašas