Vieta:  Tiesioginė transliacija Facebooke

Lapkričio 13 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į virtualią paskaitą „GENEALOGIJA: pradedantiems tyrinėti savo istoriją“. Lektorė – Istorinių ir genealoginių tyrimų instituto vadovė, istorikė-genealogė Kornelija Gureckė.

Genealogija – pagalbinis istorijos mokslas, kuris analizuoja kilmės ir asmens ar šeimos giminystės ryšius, tiria giminių istoriją. Ši paskaita – tarsi įvadas arba svarbiausios gairės tam, kuris ieško informacijos apie savo giminės istoriją. Paskaitoje dalyviams bus pristatyta glausta genealogijos mokslo raida nuo biblinių laikų iki šių dienų. Istorikė-genealogė K. Gureckė pakvies Jus į virtualų archyvą, apžvelgs įvairius šaltinius, kuriais remiantis atkuriama giminės istorija. Sužinosite praktinių dalykų – kur ieškoti informacijos, kuo remtis ir kur saugomi mums reikalingi duomenys.

Renginys organizuojama pagal projektą „Interaktyvi biblioteka“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Transliacijos nuorodahttps://www.facebook.com/kmsvb/posts/3808602615840017