Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Spalio 27 d. 18 val. vyks knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas ir srautinio rašymo dirbtuvės su rašytoja, knygų apie minčių valdymą autore Eva Tombak.

„Minčių žvėrynas“ - tai minčių ir emocijų dresavimo teorija ir praktika. Naujoko protui pritaikyti metodai, kaip šuns protą paversti liūtišku, kad liautųsi vaikytis kiekvieno kvailo pagalio.

Autorė Eva Tombak sako: „Protą reikia treniruoti kaip šunį. Netreniruotas protas elgiasi kaip šunytis, kuris, nenustygdamas vietoje, prikrečia eibių. Šunytį pirmiausia mokome komandų: „Sėdėk, ramiai.“ Taip pat pradedame ir proto dresavimą. Bet su protu reikia elgtis gudriau. Protas priešinasi nurodinėjimams, jam reikia mesti pasirinkimo kaulą – iliuziją, kad daro tai, ką nori, o ne tai, ko reikia. Šuns dresavimas įprastai trunka 3–6 mėnesius. Žmogaus proto ugdymas – visą gyvenimą.“

O liūdnos ar piktos minties įsiskverbimas į sąmonę ne mažiau pavojingas, nei korona viruso invazija į organizmą. Būtina pasirūpinti nepageidaujamos minties išvarymu, jei nenorime, kad ji mus išvarytų – tokia srautinio rašymo dirbtuvių esmė su Eva Tombak.

Renginys nemokamas. Būtina registracija iš anksto tel. (8 46) 346301, užpildant registracijos formą: https://forms.gle/YDuAsx6zPUnkgips7  arba atvykus į renginį.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1003663656748064/