Spalio 13 d., antradienį,16.30-17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius kviečia į II-ąją ekskursiją „Vitražų ir freskų paieškos sakraliniuose objektuose“. Klaipėdos Šv. Kazimiero bažnyčioje (Kretingos g. 60) apžiūrėsime dailininko, Lietuvos vitražo grando Kazio Morkūno erdvinį vitražą „Prisikėlęs Jėzus“, menininkės Eglės Valiūtės „Kryžius kelio stotis“. Ekskursiją veda bažnyčios menininkas, architektas Adomas Skiezgelas ir bažnyčios klebonas – kunigas teol. lic. Rolandas Karpavičius.

Renkamės bažnyčios kieme, prie paradinių durų 16.20 val.

Renginys organizuojamas, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Vitražai Klaipėdos visuomeninių pastatų interjeruose: istorija ir dabartis“.