Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys (Tilžės g. 9)

„Šimtas istorijos pėdsakų“ – interaktyvus orientacinis protmūšis, skirtas bibliotekos šimtmečiui paminėti, kuriame kiekviena dalyvaujanti komanda gauna vienodas užduotis, o jų tikslas – tas užduotis įveikti greičiau už kitas komandas. Lenktynės vyksta senamiestyje ir visos distancijos įveikiamos pėsčiomis.

Registruotis @JaunimoBiblioteka Facebook paskyroje privačia žinute, tel. (8 46) 314728 arba atvykus į Jaunimo padalinį (Tilžės g. 9)

• Žaidimas vyksta iš anksto suderintu laiku.
  • Komandą sudaro 2-5 asmenys.
  • Komandų skaičius vienu metu – 1-2.
  • Užduotims atlikti duodamos 2 val.
  • Reikia turėti išmanųjį telefoną (bent vieną komandoje) su kamera ir internetu.

Organizuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys.