Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

Spalio 11 d., sekmadienį, 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius kviečia į išvažiuojamąją ekskursiją „Vitražų ir freskų paieškos sakraliniuose objektuose“.

Dienotvarkė:

1. Kūlupėnų bažnyčioje apžiūrėsime Gražinos Oškinytės sukurtas Kryžiaus kelio stotis ir Broniaus Bružo sakralinius vitražus.  Dalyvauja grafikė G. Oškinytė ir architektas Leonas Mardosas.
  2. Aplankysime Kalnalio bažnyčią (Bažnyčia su varpine 1997 m. registruotos nekilnojamųjų kultūros vertybių registre).
  3. Pabaigai – kopimas į Kalnalio apžvalgos bokštą ir arbatos gėrimas.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija tel. (8 46) 314730.

Renkamės prie Meno skyriaus (J. Janonio g. 9). Savo transportu išvykstame 11 val.

Renginys organizuojamas, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Vitražai Klaipėdos visuomeninių pastatų interjeruose: istorija ir dabartis“.

Dalintishttps://www.facebook.com/events/1001646023613964/