Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose

Rugsėjo 14 d. 18 val. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Virusas tas pats, valdžios sprendimai – kitokie. Kodėl?“. Renginį tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

COVID-19 sugrįžta, bet politinė situacija pasikeitusi ir valdžios sprendimai jau kitokie. Susirgimų keliskart daugiau nei buvo pavasarį prieš skelbiant visuotinį karantiną, tačiau šįkart valdžia siūlo mokytis gyventi su virusu ir apie didesnius suvaržymus nekalba. Kodėl? Kas – visuomenės lūkesčiai ar pandeminė būklė – lemia valdžios sprendimus kovojant su koronavirusu?

Apie visa tai – politikų ir ekspertų diskusija „Lietuvos politikos forume“.

Diskusijoje dalyvaus:

• Saulius Čaplinskas, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas;
  • Irena Degutienė, Seimo Pirmininko pavaduotoja;
  • Remigijus Šimašius, Vilniaus meras;
  • Aurelijus Veryga, sveikatos apsaugos ministras.

Vedėjas – žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/8L_HZD_-shY