Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

Rugsėjo 15 d., antradienį, 17 val. vyks menininkės juvelyrės Simonos Martinkutės kūrybinė edukacija „Vitražas – raižinys – atspaudas“. Edukacijos metu trumpai susipažinsite su Klaipėdos krašto vitražais, Simona pristatys savo magistrinio darbo – funkcionalus vitražo panaudojimo šiuolaikiniame taikomojo meno kontekste – koncepciją ir surengs vitražo raižinio ir atspaudo gamybos dirbtuves.

Kiekvienas edukacijos dalyvis linoleumo plokštėje galės išsiraižyti iš anksto menininkės paruoštą vitražo fragmentą. Užbaigtą raižinį bus galima atsispausti popieriuje arba ant drobinio maišelio.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija tel. (8 46) 314730. Edukacija nemokama. Norintiems raižinį atsispausti ant maišelio, jį rekomanduojame nusipirkti dailės reikmenų parduotuvėje J. Janonio gatvėje (šalia bibliotekos).

Edukacija organizuojama, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Vitražai Klaipėdos visuomeninių pastatų interjeruose: praeitis, dabartis“.

Dalintis