Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Rugsėjo 7 d. 17 val. Nacionalinėje bibliotekoje vyks leidyklos „Tyto alba“ naujojo sezono knygų pristatymas, kurio transliaciją kviečiame stebėti artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Rugsėjo pradžioje leidykla „Tyto alba“ tradiciškai kviečia į susitikimą su autoriais, kurių knygos pasirodys rudenį ir žiemą. Tai puiki proga ne tik pabendrauti su mėgstamais rašytojais, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti apie naujas knygas. Karantino laikotarpis parodė, koks svarbus žmonėms yra skaitymas, paskatino juos ypač aktyviai domėtis knygomis. Todėl atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir tikimės, kad laukia įvairus ir įdomus sezonas: populiarių ir gerai žinomų autorių romanai ir intriguojanti negrožinė literatūra.

Pasirodysiančias knygas pristatys Rimantas Kmita, Gediminas Kulikauskas, Donaldas Kajokas, Genovaitė Bončkutė-Petronienė, Donatas Katkus drauge su Rasa Murauskaite, Aidas Puklevičius, Vaidas Jauniškis, Violeta Palčinskaitė, Eglė Aukštakalnytė-Hansen, Gina Viliūnė, Tomas Dirgėla.

Nepraleiskite progos susitikti su mylimais autoriais.
Nuoroda prisijungti: https://www.youtube.com/watch?v=9jU5koFGKy8