Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Rugpjūčio 28 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) atidaroma Silvos Banaitienės (Benekeraitytės) tapybos paroda „Ieškojimai“, kuri veiks iki rugsėjo 19 d.

„Esu meniškos sielos klaipėdietė. Čia gimiau, augau ir mokiausi, – apie save pasakoja parodos autorė. – Baigiau Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetą. Dirbu interjero dizainere – padedu žmonėms susikurti jaukius namus. Neseniai iš naujo atradau tapymo džiaugsmą... Noriu pasidalinti savo kūrybos derliumi su visais, kam tai įdomu.“

Prieš metus ir vėl pradėjusi tapyti parodos autorė kviečia kartu pasvajoti, pasimėgauti kitokiu, spalvingesniu pasauliu. Nors dvidešimt metų atiduota interjero dizainerės karjerai, o po darbų tiesiog nelikdavo laisvo laiko, kartais – ir įkvėpimo, vis dėlto noras išreikšti save spalvomis nugalėjo, ir menininkės prigimtis prasiveržė. „Dabar tiesiog negaliu sustoti“, – šypsosi autorė.
S. Banaitienės kūriniuose dominuoja abstrakčios formos vaizdiniai, kylantys iš vaizduotės, o spalvos keičiasi veikiamos nuotaikos, kartais – net ir metų laikų... Vasarą menančiuose kūriniuose įpintos šviesesnės ir ryškesnės spalvos, o šaltasis metas įkvepia pasirinkti kitokius, prislopintus tonus…

Primename: visuose bibliotekos renginiuose privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis 1 metro atstumo.