Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A)

2020 m. rugpjūčio 26 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje, Šlaito 10 A, įvyks baigiamasis kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ vakaras. Vasarotojams siūlome ypatingą programą: Klaipėdos dramos teatro aktorės Eglės Jackaitės ir džiazo virtuozo Vytauto Labučio muzikos ir poezijos improvizacijų vakarą JAUSMŲ DŽIAZAS.

Ši dviejų talentingų atlikėjų kompozicija yra netikėta ir žavi kelionė į emocijų pasaulį. Skambant džiazo improvizacijoms, jausmingoms dainoms ir eilėms apie meilę, išsiskyrimą, ilgesį, džiaugsmą, skausmą, mumyse jautriai atgis praėjusių dienų prisiminimai ir užgims naujos viltys ir svajonės.

Poezija tarsi malda - ji išlaisvina, atpalaiduoja, sušildo ir pripildo mūsų sielas šviesos.
Aktorė Eglė Jackaitė skaitys Vytauto Mačernio, Aleksandro Puškino, Čarlio Bukovskio, Pauliaus Širvio, Donaldo Kajoko, Antano Miškinio ir kitų žinomų ir mažiau žinomų poetų eiles. Vytautas Labutis virpins mūsų sielas improvizuodamas saksofonu ir klavišiniais.

Maloniai visų laukiame! Primename, kad renginio žiūrovai privalo dėvėti  apsaugines veido kaukes!