Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Kultūrinė programa „Pėdink į Girulius“.

Rugpjūčio 12 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiame į susitikimą su kino ir teatro aktoriumi Dariumi Meškausku (iš ciklo „Teatro svetainė“). Renginio režisierė – Dalia Kanclerytė.

D. Meškauskas sukūrė vaidmenų spektakliuose, miuzikluose, kino ir televizijos filmuose. Svarbiausi vaidmenys teatre: Hamletas („Hamletas“, rež. Oskaras Koršunovas, OKT teatras), Cezaris („Kelias į Damaską“, rež. Oskaras Koršunovas, Klaipėdos dramos teatras), Edgaras („Karalius Lyras“, rež. Algirdas Latėnas, Klaipėdos dramos teatras), Kajuga („Rezervatas“, rež. Aidas Giniotis, Klaipėdos dramos teatras).

Aktoriui būdinga temperamentinga, įtaigi vaidyba, improvizacija, vidinė ekspresija, virtuoziškas persikūnijimas. 2018 m. D. Meškauskas buvo įvertintas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.
Renginių ciklas „Teatro svetainė“ suteikia unikalią galimybę susitikti su žymiausiais Lietuvos aktoriais, režisieriais, dramaturgais, išgirsti apie šiuolaikinio teatro kryptis ir tendencijas, suprasti, kas yra teatras, ką reiškia būti aktoriumi, kas yra aktorystė.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“.

Algirdo Kubaičio nuotrauka

Dalintishttps://www.facebook.com/events/2776104289343521/