Liaudies dainų popietė „Supkit, meskit mane jauną“

2024 balandžio 04 d. 17.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka

Kai Velykų margučiai bus sudaužyti ir suvalgyti, 2024 m. balandžio 4 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys su Atvira jaunimo erdve (Tilžės g. 9) kvies kartu laiką praleisti renginyje „Supkit, meskit mane jauną“.  Koncertuos folklorinis ansamblis „Vakarinė“ (vadovė etnomuzikologė Irena Nakienė). Kartu prisiminsime ir dainuosime lietuvių liaudies dainas.

Jaunimo biblioteka tikisi pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių ir skelbia: „Išsiskirk iš bendraamžių minios!“. Organizatoriai siekia, kad jauni žmonės bent šiek tiek prisileistų mintį – liaudies daina gali būti šiuolaikiška ir įdomi. Renginio metu dainos bus ne tik atliekamos, bet pasakojamos jų istorijos bei atskleidžiamos užkoduotos paslaptys.

Renginyje dalyvauti norinčios didesnės grupės privalo iš anksto užsiregistruoti: tel.: +370 46 314 728 arba el. paštu: jaunimas@biblioteka.lt.

Maloniai lauksime, net jei linai nesuverpti, rankšluosčiai nenuausti, varteliai užkiloti, laivelė nepadirbinta... juoba ateik, juk:

• linai– žodžiai
  • verpalai– pasakojimai
  • rankšluostis– gyvenimas be kliūčių
  • varteliai– asmeninė erdvė
  • laivelė– gyvybė, vedybos

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama.

Dalintis: https://fb.me/e/1QzUFcDtm

Renginio akimirkos