Jaunimas ant karštos kėdės sodina Agnesą Kenešytę-Gricę

2024 balandžio 10 d. 13.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka

Tu privalai! Būti stiprus, perspektyvus, pateisinantis lūkesčius. Tavo diena suplanuota sekundės tikslumu, nes kasdien laukia plaukimo treniruotė baseine, dar sporto salėje, vėliau varžybos, vasaros stovyklos, kontroliniai, atsiskaitymai mokykloje. Tu privalai, nes Tau JAU 16-iolika arba DAR TIK... Kaip išlaikyti pusiausvyrą, neprarasti savęs ir nenustoti siekti savo svajonių?

Balandžio 10 d., trečiadienį, 13.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) „Jaunimas ant karštos kėdės sodina Agnesą Kenešytę-Gricę“ – knygos „Purslai“ autorę, jau sėkmingai debiutavusią su pirmuoju romanu paaugliams.

Ateik į naujos knygos, skirtos paaugliams „Purslai“ pristatymą, išgirsk klaipėdietės Jogailės istoriją. Gal joje atpažinsi ir savo maištaujančią sielą, atseksi į meninį siužetą įpintas Klaipėdos miesto erdves: Jono kalnelį, „Gintaro“ baseiną, Mokyklos gatvę ar net aštuntą autobusą.

Ši knyga pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2023“. Už knygas balsuoti galima svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas arba „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda), kur eksponuojamos visos konkurse dalyvaujančios knygos.

Informavimo tikslais renginyje bus fotografuojama ir/ar filmuojama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/277402935404428