Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyrius

2017-05-15

Adresas: Tilžės g.9, LT-91251
Skyriaus vedėja Loreta Daugėlienė
Tel./faksas: (8 46) 314721
Tel.: (8 46) 344564

Libis administratorius Raimonda Rudienė
Tel.: (8 46) 344564

Darbo laikas

Komplektuoja ir tvarko dokumentus bibliotekos sistemai, kuria elektroninį bibliotekos katalogą, kuris yra Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) sudėtinė dalis.

Nuo bibliotekos centralizacijos Spaudinių komplektavimo ir tvarkymo skyrius centralizuotai aprūpino bibliotekos padalinius spaudiniais per Bibliotekos kolektorių. Pasikeitus Bibliotekų kolektoriaus pavaldumui, spaudinius biblioteka įsigijo iš įvairių šaltinių - pirko iš UAB „Mūsų knyga“ , tiesiogiai iš leidyklų ir knygynų. Nuo 2004 m. spaudinių ir kitų dokumentų tiekėjai parenkami taikant Viešųjų pirkimų įstatymą.
1997 m. skyriui nupirktas pirmasis kompiuteris. Nuo 1998 metų dokumentų komplektavimas, katalogavimas, tvarkymas, apskaitos procesai vykdomi LIBIS programoje.
Administruoja LIBIS serverį. Apmoko darbuotojus naudotis LIBIS programa bei jos posistemėmis.

Nuotraukų galerija