Informacinių technologijų ir projektų valdymo skyrius

2017-11-10

Adresas: Turgaus g. 8, LT-91247

Skyriaus vedėja Jolita Baltrimienė
Faks. 8 46 314722

Metodininkė bibliotekinių programų rengimui Jūratė Skeiverienė

Metodininkė Danguolė Ruškienė

Informacijos skaitmeninimo koordinatorius
Evelina Bulsytė

Darbo laikas

Informacinių technologijų ir projektų valdymo skyrius įsteigtas 2006 m.

• Planuoja bibliotekos kompiuterių tinklą, jungiant kompiuterizuotas darbo vietas ir kitą IT įrangą.
  • Diegia, palaiko įvairias informacijos sistemas, naudojamas bibliotekiniams procesams valdyti.
  • Vykdo techninės ir programinės įrangos panaudojimo kontrolę.
  • Organizuoja gyventojų mokymus: parengia mokymų programas, konsultuoja mokytojus, vykdo mokymus.
  • Teikia informaciją, konsultuoja bibliotekos darbuotojus darbo su kompiuteriais bei informacinėmis sistemomis klausimais.
  • Kuria, atnaujina, prižiūri bibliotekos interneto svetainę.
  • Rūpinasi duomenų bazių prenumerata, koordinuoja jų naudojimą, suteikia slaptažodžius vartotojams.
  • Rengia projektus, susijusius su bibliotekos veikla, teikia juos įvairių fondų paramai gauti.
  • Vykdo viešuosius pirkimus.
  • Dirba su skolininkais.