Savanoris bibliotekoje

Šiuolaikinė biblioteka – ne tik informacijos sisteminimo ir knygų saugojimo vieta, šiandien šioje erdvėje vykdomi įvairūs inovatyvūs projektai, vyksta bendruomenės susitikimai, neformalaus ugdymo mokymai, kūrybos pristatymų vakarai. Čia veiklos gali atrasti kiekvienas.

Kviečiame savanoriauti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir tokiu būdu padėti bibliotekininkams kasdienėje veikloje – nuo knygų ir spaudos rūšiavimo, renginių organizavimo iki pagalbos mokant gyventojus kompiuterinio raštingumo, vedant edukacinius užsiėmimus vaikams ir jaunimui.

Savanoriu bibliotekoje gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti materialinės naudos iš bibliotekos. Norinčius savanoriauti kviečiame susisiekti tel.: (8 46) 314722 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Rašydami elektroniniu paštu nepamirškite nurodyti savo kontaktų (vardo, pavardės, telefono numerio) bei kokią veiklą galėtumėte vykdyti.