Prasmingas ir turiningas laisvalaikis bibliotekoje tau ir tavo draugui!

2018-09-10

Smalsiausieji bibliotekoje

Mažuosius ir jaunuosius bibliotekos lankytojus (6-14 m. vaikai) 2018–2019 m. mokslo metais kviečiame dalyvauti Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) būreliuose, kurie vyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose. Visi užsiėmimai finansuojami iš NVŠ krepšelio, tėvams/globėjams/rūpintojams papildomai už juos mokėti nereikės. Kviečiame iki rugsėjo 20 d. atvykti į bibliotekos padalinius, kuriuose vyks būreliai ir sudaryti sutartį. Primename, kad NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa.

Jeigu ieškai naujų draugų, mėgsti bendrauti, nori sužinoti ir išmokti daug įdomaus ir naudingo, prisijunk prie mūsų! Būreliai organizuojami nuo 2018 m. spalio 1 d. bibliotekos padaliniuose:

Programa „Būk išmanus!”

Vaikų centras „Ruoniukas“, Kalnupės g. 13, Klaipėda.Tel. (8 46) 366542, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
 
Programa skirta 6–14 m. vaikams ir paaugliams. Vadovė – Irina Tabak (vyr. bibliotekininkė, pantomimos teatro „A“ aktorė).
Norite tapti sumanesni už savo bendraamžius ir nustebinti ne tik juos, bet ir savo tėvus, mokytojus? Ateikite į būrelį „Būk išmanus!“. Užsiėmimų metu išmoksite ne tik naudotis pagrindinėmis informacijos paieškos sistemomis, gebėsite greitai ir teisingai surinkti informaciją, lavinsite savo socialinius ir kūrybinius įgūdžius, bet ir įgysite teksto rašymo, formatavimo pagrindų. Susipažinsite su bibliotekos fondų ir kt. įdomybėmis, pamatysite ir patirsite tai, kas bus netikėta, nauja, įdomu ir labai naudinga. O aktualiausias temas ir susikaupusius jūsų rūpesčius draugiškai aptarinėsime pasitelkdami skirtingas socialinio teatro formas.


 
Programa „Linksmieji užsiėmimai vaikų bibliotekoje“

Vaikų skyrius, Danės g. 7, Klaipėda. Tel. (8 46) 314719, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
 
Programa skirta 6–14 m. vaikams ir paaugliams. Vadovė – Vilma Sipavičienė (vyr. bibliotekininkė).
Linksmųjų užsiėmimų metu bibliotekoje jūsų lauks įvairiausios kūrybinės užduotys, intriguojančios veiklos ir linksmi žaidimai. Jaukiame draugų būryje pažinsime sau ir kitiems naujus ir įdomius reiškinius iš knygų, žurnalų, vaizdo ir garso įrašų. Tapsite ne tik sumanesni, greitesni – sužinosite kaip ieškoti, sisteminti ir pritaikyti naują informaciją, bet ir puikiai orientuositės virtualioje informacijos šaltinių gausoje, suprasite kam reikalingas saugumas virtualiame pasaulyje ir kokios grėsmės gali jums kilti. Naudodami naujausias technologijų priemones, tradicinius pažinimo ir žinių įgijimo šaltinius, aiškinsimės kaip visa tai gali praturtinti mūsų laisvalaikį, kaip gali padėti realizuojant savo kūrybinius sumanymus, siekiant kuo tiksliau išreikšti save ir savo požiūrį į pasaulį.
 
 

Programa „Smalsiausieji – bibliotekoje“

Vaikų centras „Gerviukas“, Taikos pr. 81A, Klaipėda. Tel. (8 46) 344604, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
 
Programa skirta 6–14 m. vaikams ir paaugliams. Vadovė – Aušrinė Sandaraitė (vyr. bibliotekininkė).
Jei esate kūrybiški, ieškote nenuobodžių užsiėmimų, norite įgyti žinių ir tobulėti, pasirinkite „Smalsučių“ programą. Jūsų lauks daug įdomybių: orientaciniai, teminiai stalo žaidimai, improvizacinio teatro kūrimas, konstravimas, pažintis su el. knygomis, garsiniai knygų skaitymai, literatūros kūrinių analizavimas, diskusijos ir judrūs lauko žaidimai. Čia ugdysime savo informacinius gebėjimus, kursime originalius darbelius sau ir bičiuliui, mielas smulkmenas tėčiams ir mamoms, gaminsime saldžius Karlsono patiekalus, kuriais visi kartu vaišinsimės. Daug įvairių ir smagių veiklų ne tik suteiks naujų žinių ir praplės jūsų akiratį, bet ir padės atrasti kitokią biblioteką, suprasti kaip ji gali praturtinti jūsų kasdienybę ir paįvairinti laisvalaikį. Visi kartu puoselėsime tolerantišką ir draugišką bendravimą, atrasime naujus kelius žinių pasaulyje, suteiksime stiprių impulsų savo mąstymui ir polėkiams. O jaukių pertraukėlių metu smagūs mankštos pratimai padės lavinti mūsų ištvermę ir suteiks teigiamų emocijų.


 
Programa „Skaitai knygas – kaupi žinias“

Vaikų centras „Pelėdžiukas“, Tilžės g. 11, Klaipėda. Tel. (8 46) 256224, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
 
Programa skirta 6–14 m. vaikams ir paaugliams. Vadovė – Kristina Toliušė (vyr. bibliotekininkė).
Į programą „Skaitai knygas – kaupi žinias“ kviečiame tuos, kurie nori tapti nepralenkiami informacinių gebėjimų srityje: įgyti naujų žinių ir įgūdžių naudojantis duomenų bazėmis, elektroninėmis knygomis, o pasitelkus tradicines ir novatoriškas technologijų priemones, gebėtų greičiau už kitus rasti reikalingą informaciją. Draugausime ne tik su informacinėmis technologijomis, bet ir su menu, kūryba. Jūsų čia lauks pasakų ekranizacijos, šešėlių teatro kūrimas, įvairūs kūrybiniai darbeliai. Išlaisvinę savo kūrybiškumą, susitelksime prie loginių žaidimų, o protui pavargus ir idėjoms išsekus, energingai imsimės judriųjų žaidimų. Nauji draugai, jauki erdvė ir draugiškos vadovės – tai, ką galime pažadėti kiekvienam iš jūsų.

Nuotraukų galerija