Gimtadienis bibliotekoje

2017-05-17

Gimtadienis bibliotekoje

Yra metuose diena, kai šypsosi saulė, kai skamba juokas, kai šalia geriausi draugai ir pildosi didžiausios svajonės – tai vaiko gimtadienis. Mieli tėveliai! Planuojate suorganizuoti jam nepamirštamą šventę? Norite naujų įspūdžių?
Siūlome nuotaikingą šventę vaikams ir jo svečiams ypatingoje aplinkoje – BIBLIOTEKOJE. Tą dieną bibliotekos tvirtovėje vyksta stebuklai, nes atgyja patys tikriausi knygų herojai, o labai panorėjus biblioteka tampa moksline laboratorija.

Programa „Piratiški nuotykiai bibliotekoje“
(4-8 metų vaikams)
Vaikai mankštins protus, judins kaulus, ieškos lobių, susipažins su piratų pasaulio taisyklėmis. Su vaikais bendraus tikrų tikriausi piratai. Tėvelių pageidavimu programa organizuojama lietuvių arba rusų kalbomis.

Programa „Smagioji laboratorija“
(1-4 klasių vaikams)
Bibliotekoje apsigyvenusios dvi išprotėjusios mokslininkės Kolba ir Sprogė gimtadienio dalyvius kviečia ne tik susipažinti su įdomiais chemijos ir fizikos reiškiniais, sužinoti jų susidarymo priežastį, bet ir tapti jaunaisiais mokslininkais ir kartu atlikti bandymus.

Programų trukmė – 1 val., tačiau gimtadienį švęsti galėsite ilgiau.
Laikas. Gimtadieniai rengiami pirmadieniais–penktadieniais 10–18 val., o rugsėjo – birželio mėn. ir šeštadieniais – 11–15 val.
Vieta. Vaikų skyriuje (Danės g.7), Girulių bibliotekoje (Šlaito g.10A), Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A).
Kaina. Šventės su edukacine programa kaina – 18 € (iki 12 vaikų grupei). Tortą bei vaišes tėveliai atsineša patys.
Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba telefonu 8 46 314719.

Vasaros mėnesiais šeštadieniais paslauga neteikiama.


Nuotraukų galerija