Darbuotojos apsilankymas lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“

2018-11-06

Darbuotojos apsilankymas lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Karlskronos“ padalinio darbuotoja apsilankė lopšelyje-darželyje „Dobiliukas“, pristatydama rytmečio valandėlę mažiesiems „Knygelės atgyja: herojai gali judėti, kalbėti, dainuoti ir kitaip nustebinti!“.

Pasitelkus Karlsono personažą, vaikams parodyti įdomesni garsiniai, erdviniai, papildytos realybės leidinių pavyzdžiai. Mažieji turėjo galimybę patys vartyti, spaudyti, liesti ir kitaip „susidraugauti“ su atneštomis knygomis, jas „prisijaukinti“. Tokiu būdu norėta sudominti ir pritraukti naujų ikimokyklinio amžiaus skaitytojų „Karlskronos“ bibliotekoje (Laukininkų g. 50) , užmegzti glaudesnį kontaktą su lopšelio-darželio bendruomene. Renginyje dalyvavo keturių grupių auklėtiniai.