Renginys atšauktas! Mokytojų klubo 3 susitikimas „Edukacija ir pamokos tema. Pakartoti ar plėtoti?“

2024 balandžio 25 d. 15.30 / KMSVB Jaunimo biblioteka

Renginys atšauktas!

2024 balandžio 25 d., ketvirtadienį, 15.30 val. organizuojamas Mokytojų diskusijų klubo „Jungtys tarp švietimo ir kultūros: Mokykla–Kultūra–Veiksmas“ trečiasis susitikimas, tema „Edukacija ir pamokos tema, pakartoti ar plėtoti?“

Edukacijos vieta: Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos   Jaunimo padalinys, Tilžės g. 9.

Kviečiame 7–10 klasių dalykų mokytojus (lietuvių kalbos ir literatūros, etikos/tikybos, geografijos, biologijos ir kt.), taip pat kultūros įstaigų edukatorius ir visus kam įdomūs įvairūs ugdymo metodai:

• patirti I. Kanto viešosios bibliotekos siūlomą edukaciją „Pašekspyrinkim: trūksi ar ištrūksi?“;
  • tyrinėti edukacijų kūrimo ir pritaikymo galimybes.

Ko išmoksite per šį susitikimą:

• įvardinti savo lūkesčius;
  • atrasti metodo universalumą;
  • naujai, žaismingai ir nenuobodžiai pažvelk ne tik į literatūrą, bet ir į edukacijos struktūrą!

Registracija www.semiplius.lt

Įgytos žinios pravers ateityje pasirenkant kitas edukacijas.

Mokytojų diskusijų klubą organizuoja: Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, kartu bendradarbiaudama su Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/3593223277609503