Bendruomenės šventė Šeimos dienos proga

2024 gegužės 18 d. 11.00 / KMSVB Pempininkų biblioteka

2024 m. gegužės 18 d. 11.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) įvyks bendruomenės šventė Šeimos dienos proga. Svečiai – „Klaipėdos lėlių teatras“ (edukacija 3-10 m. vaikams) ir „Impro Klaipėda“ (edukacija tėveliams ir 7-12 m. vaikams). Į edukacijas reikalinga registracija tel. +370 46 346301.

11.00 val. į biblioteką atvyksta „Impro Klaipėda“. Teatro mokytoja Jurgita Hiršienė ves teatrinės improvizacijos žaidimus, pavadinimu „Aš Tave matau. Aš Tave girdžiu“.

Teatrinės improvizacijos žaidimai:

- Skatina vaikų kūrybingumą – laisvai išreikšti savo idėjas.
- Stiprina šeimos ryšius - bendradarbiaujant ir kuriant kartu, stiprėja šeimos ryšys.
- Ugdo pasitikėjimą savimi - per žaidimus vaikai mokosi patikėti savo idėjomis ir sprendimais.
- Skatina bendradarbiavimą - mokomės klausytis vienas kito, pamatyti ir pritarti vieni kitiems.
- Suteikia džiaugsmo ir linksmumo. Teatrinės Improvizacijos Žaidimai ne tik lavina, bet ir suteikia nepakartojamą džiaugsmą ir smagumą visai šeimai!

Skirta 7-12 m. vaikams ir jų tėveliams. Trukmė – 1,5 val.

14.00 val. bibliotekoje svečiuosis „Klaipėdos lėlių teatras“ su edukacija „Lėlių teatro magija“.

„Lėlių teatro magija“ – tai įdomus, magiškas ir informatyvus kūrybinis projektas apie lėlių teatrą, kurio bendraautoriais tampa jo dalyviai. Iš pačių paprasčiausių ir prieinamiausių priemonių jie sukuria lėlę ir suteikia jai gyvybę, paverčia teatro subjektu. Sulig lėlės gimimu teatrinės edukacijos dalyviai sužino svarbiausius lėlių teatro istorijos bei raidos momentus, atranda lėlių teatro kūrybinius principus ir pajunta teatro magijos galią.

Skirta 3-10 m. vaikams. Trukmė – 45 min.