Kovo mėn. skaitmeninio raštingumo mokymai gyventojams

2022 kovo mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia gyventojus į skaitmeninio raštingumo mokymus gyvai ir nuotoliniu būdu.

MOKYMAI BIBLIOTEKOJE
Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A, registracija tel. (8 46) 346301 arba http://bit.do/mokykis)

• Kovo 2-3 d. 11:00-14:00 „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas“. Grupiniai mokymai (6 val.).
    Susipažinsite su nuotraukų redagavimo bei animacijų kūrimo programėlėmis bei išbandysite jų veikimą.

• Kovo 8-10 d. 11:00-14:00 Atminties lavinimo mokymai suaugusiems „Sveikatos ir atminties piliulė“ (9 val.).
    Užsiėmimai skirti tiems, kurie nori lavinti atmintį, dėmesio koncentraciją ir siekia nuolat tobulėti. Sužinosite, kaip veikia atmintis ir kaip galite padėti sau. Mokymų metu išbandysite atminties lavinimo technikas, pasisemsite teigiamų emocijų ir įsitikinsite, kad mokytis gali būti smagu!

• Kovo 14-18 d. 10:30-13:30 Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ (15 val.).
    Sužinosite: kaip naudotis kompiuteriu; kaip rengti tekstinius dokumentus; kaip saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos; kaip dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais; apie kasdienines e. viešąsias ir laisvalaikio paslaugas.

• Kovo 21-25 d. 11:00-14:00 „Išmaniųjų įrenginių naudojimas“ (15 val.)
    Sunkiai sekasi suvaldyti išmanųjį telefoną ar planšetę? Norite įsidiegti išmaniąją programėlę, išsisaugoti naują adresatą, bet nežinote, kaip tai padaryti? Reikia nufotografuotas nuotraukas nusiųsti giminaičiui užsienyje, bet nepavyksta? Viso to ir dar daugiau galite išmokti šiuose mokymuose. Dalyviai gali dirbti su savo išmaniaisiais įrenginiais arba bibliotekos „Android“ operacinės sistemos planšetiniais kompiuteriais.

NUOTOLINIAI MOKYMAI
„Kauno atžalyno“ padalinys (registracija tel. (8 46) 314727 arba https://forms.gle/j6KV1M3DAXkc4h7r8)

• Kovo 14-16 d. 11-13 val. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ (6 val.).
    Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.

• Kovo 21-23 d. 11-13 val. „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ (6 val.).
    Išmoksite internetu užsakyti e.valdžios paslaugas, pažymas, deklaruoti pajamas ar gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, teikti prašymus „Sodrai“, taikyti e.parašą ir dar daugiau.

IT ir projektų valdymo skyrius

• Kovo 7-9 d. 17-19 val. „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ (6 val.).

• Kovo 22-24 d. 17-19 val. „Pristatymų rengimas“ (6 val.).
    Susipažinsite su skaitmeninių pristatymų rengimo pagrindais: kaip greitai ir saugiai parengti Google pateiktį gimtadienio ar šeimos šventei, įmonės pristatymui ar sukurti sveikinimą. Išmoksite vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus, kurti patrauklias skaidres, tvarkyti jų turinį, spausdinti, pasirengti jas rodyti bei pasidalyti su kitais.

Registruotis galima užpildant bendrąją registraciją arba individualiai skambinant į padalinį.