„Seku, seku draugystės pasaką!“

2017-05-25 „Seku, seku draugystės pasaką!“

Gegužės 19 d., vos tik prasivėrė Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Pelėdžiuko“ filialo durys, iškart sugužėjo didžiulis būrys vaikučių ne tik iš Klaipėdos miesto lopšelių–darželių, bet ir svečiai iš aplinkinių miestų bei gyvenviečių darželių. Visi su saule, šypsena ir puikia nuotaika dalyvavo „Pelėdžiuko“ filialo ir Klaipėdos lopšelio–darželio „Kregždutė“ organizuotame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekto „Seku, seku draugystės pasaką!“ baigiamajame renginyje. Į kvietimą dalyvauti projekte kuriant draugystės knygas atsiliepė 15 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Gargždų bei Dovilų. Buvo atsiųsti, atnešti ar kitaip atgabenti 33 darbeliai. Vaikų darbai kalba patys už save. Sukurtų knygučių gausa įrodo, koks yra artimas šeimos ir darželio ryšys, kadangi nemažai knygučių vaikai darė su tėveliais bei padedami auklėtojų.

Skaityti daugiau...

Vaikų vasaros užimtumo programa Giruliuose

2017-05-11 Vaikų vasaros užimtumo programa Giruliuose

Birželio – rugpjūčio mėn. Girulių bibliotekoje – bendruomenės namuose (Šlaito g. 10A, tel. (8 46) 313438) organizuojama vaikų vasaros užimtumo programa „Žalioji biblioteka“. Gražios, šviesios patalpos, erdvus kiemas, pakalnėje ošianti ir ranka pasiekiama jūra, įdomi ir įvairi veikla – kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10 iki 14 valandos, 7–10 metų amžiaus vaikams. Kviečiame registruotis!

Daugiau

Edukacija „Pasislėpusios raidės“

2017-02-20 Edukacija „Pasislėpusios raidės“

Nuo kovo 7 d. Pempininkų filialo Vaikų centre (Taikos pr. 79/81A) kviečiame darželinukų (priešmokyklines) grupes dalyvauti edukacijoje „Pasislėpusios raidės“. Edukacijos metu žaisime pasaką: nukeliavę į H. Matulionytės knygą „Stebuklingasis raidynas“ sužinosime apie gyvenimą, kai nebuvo raidžių, kartu su Nykštuku Nuku ieškosime pasislėpusių raidžių bei aiškinsimės, kodėl svarbu jas pažinti.
Registracija tel. (8 46) 34 46 04.

Skaityti daugiau...

Elektroninė „Vyturio“ biblioteka

2016-01-12 Elektroninė „Vyturio“ biblioteka

2016-ais metais biblioteka įsigijo prieigą prie lietuviškos internetinės bibliotekos vaikams ir jaunimui www.vyturys.lt. Prieiga galima iš bibliotekos tinklo. Kviečiami nemokamai skaityti elektroninius „Vyturio“ kūrinius.

Skaityti daugiau...