Birželio mėnesio varžytuvės

2018-06-18 Birželio mėnesio varžytuvės

Dėmesio! Vaikų  vasaros skaitymo programos „Skaitau ir sportuoju“ dalyviai. Jūs labai aktyviai įsijungėte į knygų skaitymą, bet dabar pats laikas pamankštinti protą ir kūną bei pradėti penkiakovės bėgimo trasą.  Birželio 28 d. skelbiame pirmąsias varžytuves bibliotekoje. Tą dieną būtinai atvyk (vienas ar su draugu) į savo biblioteką, įveik užduotį ir gauk lipduką. Pirmieji 10 iš kiekvienos bibliotekos dalyvaus loterijoje dėl papildomo prizo - sportinės kuprinės (3 nugalėtojai).

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitykla „Nepraeik pro šalį!“

2018-06-12 Vasaros skaitykla „Nepraeik pro šalį!“

Birželio 18 - 22 dienomis nuo 11–17 val. po Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Karlskronos“ padalinio (Laukininkų g. 50) langu kviečiame vaikus turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį – čia veiks vasaros skaitykla „Nepraeik pro šalį!“.

Skaityti daugiau...

Vaikų vasaros užimtumo programa „Žalioji biblioteka“, 2018

2018-05-16 Vaikų vasaros užimtumo programa „Žalioji biblioteka“, 2018

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka 7–10 metų vaikus kviečia vasaroti ypatingoje vietoje visai šalia jūros – Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A). Sportuosime, žaisime, rungsimės viktorinose, mokysimės įvairių menų, bendrausime, pramogausime, darysime gerus darbus ir tikrai nenuobodžiausime! Kviečiame smagiai stovyklauti.

Skaityti daugiau...

Interaktyvus testas „Įveik patyčias“

2018-03-22 Interaktyvus testas „Įveik patyčias“

Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ įsijungė į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“ sukurdama interaktyvų testą, kuris padeda atpažinti ir įveikti patyčias. Testą rasite čia.

Skaityti daugiau...