„Pėdink į Girulius 2017“

2017-06-16

„Pėdink į Girulius 2017“

Kiekvieną vasaros trečiadienį ir ne tik visus klaipėdiečius, svečius, poilsiautojus ir giruliškius kviečiame į Girulių biblioteką – bendruomenės namus (Šlaito g. 10A), kur jūsų laukia smagi vasaros kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“: koncertai, literatūriniai vakarai, parodos, plenerai, susitikimai ir malonūs vakarai. Tai jau aštuntasis sezonas.


BIRŽELIO MĖNESIO PROGRAMA   

Birželio 15 d. 18.00 val.
Vasaros kultūrinės programos atidarymas. Dainuojamosios poezijos grupės „Antro posmelio klubas“ koncertas „Klausyk širdies“. Dalyvauja: Rita Andriulionienė, Vilija Gruodytė-Šeputienė, Gintarius Petkus ir Ramūnas Šeputis.

Birželio 21 d. 18.00 val.
Susitikimas su rašytoja Ugne Barauskaite, populiarių romanų „Vieno žmogaus bohema“ ir „Dešimt“ autore. Muzikinį foną kuria saksofonistas  Paulius Bajoriūnas.

Birželio 22 d.
11.00–17.00 val. Pleneras „Vakarų Lietuvos pajūrio motyvai“ (projekto „Krašto ženklai“ dalyviams). Bus kuriami eskizai anglies ir sanginos technika ant popieriaus, aliejinės tapybos darbai ant drobės.

17.00 val. Jono Sąlygos parodos „Jūros impresija“ atidarymas. Jūreiviškų  dainų vakaras „Birželio naktys ir jūra“. Dalyvauja: solistai Jonas Sąlyga, Vytautas Kliukinskas ir Sergejus Treščenkinas, vokalinis ansamblis „Vakaro žaros“ (vadovė Janina Žemaičiūnienė), Rusnės moterų vokalinis ansamblis "Luotužė" (vadovė  Aušra  Šlažienė) ir kiti senjorų ansambliai.

Birželio 28 d. 18.00 val.
Susitikimas su Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktore Aldona Kerpyte „Aldutė – vilties piligrimė“ (iš renginių ciklo „Kultūros veikėjų portretai“). Vakarą veda režisierė Dalia Kanclerytė, smuiku groja Aistė Čilinskaitė.

Birželio 29 d. 11.00–17.00 val.
Pleneras „Vakarų Lietuvos pajūrio motyvai“ (projekto „Krašto ženklai“ dalyviams). Bus kuriami eskizai tušo technika, aliejinės tapybos darbai ant drobės.