Mažiau nei per savaitę – du knygų pristatymai

2018-05-07

Mažiau nei per savaitę – du knygų pristatymai

Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A) balandis baigėsi edukacinio leidinio „Šeimos knyga“ pristatymu, o gegužė prasidėjo susitikimu su prof. dr. A. M. Olšausku, aiškinusiu, kaip rasti raktą į gyvenimą be ligų ir gyventi 100 metų.

Paskutinį balandžio penktadienį į Pempininkų biblioteką prigūžėjo gausybė Klaipėdos ankstyvojo ugdymo pedagogų ir miestiečių susitikti su edukacinio leidinio „Šeimos knyga“ autore, muzikos pedagoge Lolita Piličiauskaite-Navickiene. Renginio lankytojai ne tik susipažino su knygos turiniu, bet ir dainavo, šoko kartu su leidinio autore, kuri demonstravo šokius, žaidimus, naudingus mažyliams.

Šis leidinys, anot L. Piličiauskaitės-Navickienės, gali padėti muzikavimu ugdyti ir sveikatinti vaikus. „Šeimos knyga“ naudinga besilaukiančiai moteriai, mažus vaikus auginančiai šeimai ir ankstyvojo ugdymo pedagogams.

Neprabėgus nei savaitei, gegužės 3 d., į biblioteką susirinko nemažas būrys klaipėdiečių, norinčių sužinoti, kur slypi raktas į ilgą ir sveiką gyvenimą. Kaip surasti ilgaamžiškumo receptą ir gyventi net 100 metų aiškino Klaipėdos universiteto Botanikos sodo įkūrėjas prof. dr. Algimantas Mečislovas Olšauskas. Pastarasis jau penkis dešimtmečius itin domisi vaistažolėmis, prieskoninėmis žolelėmis, daržovėmis ir jų taikymu organizmo senėjimo procesui lėtinti ir biologiniam amžiui mažinti. Profesorius renginio svečiams nuosekliai ir išsamiai pasakojo apie sveikatai naudingus augalus bei kaip reikia sveikai maitintis, kad asmenys ilgai išliktų sveiki ir darbingi.

Be to, renginyje prof. dr. A. M. Olšauskas pristatė ir naują knygą „Sveikatos gidas“. Šis leidinys – mūsų šalyje augančių gydomųjų augalų enciklopedija, skirta žmonėms, kurie nori kokybiškai ir sveikai gyventi.

Nuotraukų galerija