Įvyko poezijos knygų nominančių pristatymas

2018-03-01

Įvyko poezijos knygų nominančių pristatymas

Metų knygos rinkimams 2017 artėjant prie pabaigos, noras susipažinti su geriausiomis lietuviškomis knygomis neblėsta. Vasario 13 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) vyko jau tradicinis, penktą kartą vykstantis, poezijos knygų nominančių pristatymas.

Klaipėdos Vydūno gimnazijos muzikos ir dailės 1-os gimnazijos klasės mokiniai parengė programą, kurios metu buvo prakalbintas visas poezijos knygų pretendenčių penketukas: G. Norvilo Grimzdimas, R. Stankevičiaus Šermuonėlių mantija, V. Stankaus Skruzdžių skandinimas, A. Žagrakalytės Štai: ir T. Venclovos Eumenidžių giraitė. Visos knygos, išgyventos pačių paauglių širdyje atrado kelią ir pas žiūrovus. Trumpi filmai, skaitomos eilės ir užburianti muzika paklaidino poezijos labirintuose. Iki kovo 7 d. bibliotekoje bus galima apžiūrėti parodą, kuri parengta pagal tas pačias poezijos knygas.

Moksleivius ruošė mokytojos: 1d ir 1m klasių vadovės: Vilija Mačernienė ir Vaida Janavičienė; lietuvių k. mokytoja Alina Mėlynienė; muzikos mokytoja Ingrida Bertulienė; dailės mokytojos: Saulė Želnytė, Kristina Mickevičienė ir Indrė Gaudiešiūtė; teatro mokytoja Karolina Etnerytė.

Nuotraukų galerija