Pempininkų bibliotekoje – užburiantys pianino garsai

2017-12-19

Pempininkų bibliotekoje – užburiantys pianino garsai

Apniukusį penktadienio vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyravo jauki ir šventiška nuotaika. Biblioteka buvo kupina nuostabiausių muzikos garsų, kuriuos susirinkusiems klausytojams dovanojo Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos jaunieji pianistai ir jų mokytojos Danguolė Čepliauskienė ir Dalia Šiaučiukėnienė.

Į koncertą „Kalėdų paslaptis“ pasiklausyti jaunųjų muzikantų atliekamų kūrinių susirinko itin gausus pianistų artimųjų ir miestiečių būrys.

Renginio svečiai džiaugėsi nuostabia muzika, leidusia pajusti artėjančių Kalėdų dvasią, ir negailėjo plojimų atlikėjams.

„Tai buvo tiesiog nuostabu! Tikrai jaučiu, kad artėja Kalėdos...“, – sakė renginyje apsilankiusi Birutė.

Reikia paminėti, kad Pempininkų bibliotekos lankytojai gruodžio 23 d. gali atvykti į dar vieną nemokamą šventinį koncertą „Yamaha muzikos mokykla pasitinka Šv. Kalėdas“. Tądien vaikai koncertuos 10.30 val. ir 13 val.

Nuotraukų galerija