Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

2017-11-23

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

Lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įvyko nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“ atidarymas, kurio metu Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Jolitai Baltrimienei įteiktas „Epale“ metų andragogo apdovanojimas, o biblioteka įvertinta, kaip institucija savo aktualiomis veiklomis prisidedanti prie suaugusiųjų švietimo, tobulėjimo ir galimybės praturtinti žmogaus būtį.

„Epale“ yra Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma, skirta suaugusiųjų švietėjams, dėstytojams, savanoriams, mokslininkams ir akademikams, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Tai erdvė darnios plėtros idėjoms ir praktikai. Dalindamiesi turimomis žiniomis, patirtimi, atliktais tyrimais, analizėmis galime mokytis vieni iš kitų - tobulinti suaugusiųjų švietimo ir mokymo specialistų profesines kompetencijas, paslaugų kokybę, bendradarbiavimą.

2017 m. Švietimo mainų paramos fondas atrinko aktyviausius EPALE suaugusiųjų švietėjus iš įvairių institucijų, kurie paskelbė ypač aktualios ir vertingos medžiagos. Neabejojame, kad šalyje yra daug gerų specialistų, kurie, kaip ir Jolita Baltrimienė, nusipelno kolegių ir bibliotekos vartotojų pagarbos ir padėkos, tačiau tikrai nedažnas prisiima iššūkį diegti inovacijas, įgyti visiškai naujus įgūdžius, juos perteikti visuomenei, kartu keičiant bibliotekos tapatybę. Siekdama pasisemti naujų idėjų ir dalintis Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos patirtimi, 2017 m. Jolita Baltrimienė EPALE platformoje pristatė 5 publikacijas, už kurias jai suteiktas EPALE metų andragogo vardas:

„Nugalėti elektroninių paslaugų baimę padės biblioteka“
https://ec.europa.eu/epale/lt/content/nugaleti-elektroniniu-paslaugu-baime-pades-biblioteka

„Kalbantys pastatai kviečia susipažinti su Klaipėdos paveldu“
https://ec.europa.eu/epale/lt/content/kalbantys-pastatai-kviecia-susipazinti-su-klaipedos-paveldu

„Klaipėdos kultūrą reprezentuojantys papildytos realybės atvirukai“
https://ec.europa.eu/epale/lt/content/klaipedos-kultura-reprezentuojantys-papildytos-realybes-atvirukai

„Išsaugok genealoginį giminės palikimą kartu su biblioteka“
https://ec.europa.eu/epale/lt/content/issaugok-genealogini-gimines-palikima-kartu-su-biblioteka

„Su teptuku rankose – krašto ženklų paieškos“
https://ec.europa.eu/epale/lt/content/su-teptuku-rankose-krasto-zenklu-paieskos


Nuotraukų galerija