Konkurso „Nebylus kinas“ nugalėtojai

2017-05-18

„Nebylus kinas“ nugalėtojai

Švietimo informacinių technologijų centras vykdydamas projektą „Saugesnis internetas“ savo organizuojamomis veiklomis prisidėjo prie iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ ir kvietė dalyvauti konkurse „Nebylus kinas“.

Šiais metais pirmą vietą laimėjo Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos 6a klasės moksleiviai: Mantė Karmalavičiūtė, Kotryna Beinortaitė, Greta Miliūnaitė, Vitalija Proškinaitė, Emilija Milašiūtė, Povilas Navickas. Filmuką sukūrė Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Režisavo mokytoja Vaida Vaitilavičienė ir bibliotekininkė Irina Tabak.

Pagrindinė moksleivių mintis, kuriant filmuką:
„Didžiausia ir dažniausia vaikų tarpe problema yra patyčios, kurios sužlugdo žmogų. Žmogus iš kurio tyčiojamasi dažnai praranda pasitikėjimą savimi, jaučiasi vienišas, atstumtas, nelaimingas. Patyčių problemos sprendimo būdas – draugystė ir palaikymas. Draugystė yra svarbiausia tada, kada mums sunku. Jeigu tau, arba tavo artimui blogai, matai patyčias, prisimink, kad tu ne vienas, kartu mes galime daugiau.“ Filmuką galite pamatyti čia.

Nuotraukų galerija