Dovana bibliotekai - dailės albumas „Ars Vitae“

2017-05-15

Dovana bibliotekai  - dailės albumas „Ars Vitae“

Klaipėdos Jūrininkų ligoninę puošiantys miesto dailininkų dovanoti meno darbai sugulė į specialų albumą, pavadintą „Ars Vitae“ (I ir II dalis, lot. menas gyvenimui), kurį bibliotekai padovanojo ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.  Pasak menotyrininkės Kristinos Jokubavičienės, tai iki šiol analogų Lietuvoje neturinti akcija, kurios metu ligoninėje suformuota didžiausia Klaipėdos dailės galerija.

Per 20 ligoninės draugystės su menininkais metų gydymo įstaigos koridorius, palatas, kabinetus papuošė 582 meno darbai, kuriuos padovanojo 120 meno kūrėjų.  Kolekcijos kūriniuose vyrauja optimistinė, gyvenimą ir gėrį teigianti gaida. Su albumu susipažinti kviečiame Meno skyriuje (J.Janonio g. 9) bei Informacijos ir bibliografijos skyriuje (Turgaus g. 8).

Nuotraukų galerija