Netradicinė pamoka bibliotekoje

2017-03-03

Netradicinė pamoka bibliotekoje

Vienas iš Pempininkų filialo (Taikos pr. 79/81A) siekių – bendruomeniškumo skatinimas, todėl šioje įstaigoje nuolat vyksta įvairios kultūrinės-edukacinės veiklos bei rengiamos įdomios, netradicinės pamokos moksleiviams. Vasario 23 d. vyko netradicinė bendravimo psichologijos ir profesinės etikos pamoka „Savęs vertinimas“.

Pastarojoje dalyvavo Klaipėdos turizmo mokyklos S16 grupės mokiniai, kurie per užsiėmimą dirbo su įvairiais informacijos šaltiniais, išmaniaisiais įrenginiais ir rinko medžiagą apie darbuotojo etiką, bendravimą ir bendradarbiavimą. Pamoką vedė Pempininkų filialo vedėja I. Atkočaitienė, profesijos mokytoja V. Busilienė ir mokyklos bibliotekininkė A. Pastolytė.

Mokytojos V. Busilienės teigimu, ši pamoka suteikė galimybę mokiniams gilinti savo žinias, diskutuoti, susieti mokymąsi su savo interesais. „Mokiniai liko sužavėti, po šios pamokos jie išreiškė norą dažniau dalyvauti panašiuose užsiėmimuose“, – pasakojo ir mokyklos bibliotekininkė A. Pastolytė.

Visus norinčius pakeisti aplinką ir turiningai praleisti laiką, kviečiame registruotis netradicinėms pamokoms tel. (8 46) 346301 ar el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Nuotraukų galerija