Atidaryta talentingo fotomenininko Jeronimo Gedvilo darbų paroda

2017-01-24

Atidaryta talentingo fotomenininko Jeronimo Gedvilo darbų paroda

Sausio 20 d. Pempininkų filiale atidaryta talentingo fotomenininko Jeronimo Gedvilo darbų paroda. Susitikimo metu autorius pasakojo, kad meilę gamtai jam išugdė gimtinė, kuri yra nenusakomo grožio gamtos kampelyje, ant stataus Pilsupio upelio kranto Kretingos rajone, Kurmaičių kaime.

Vėliau atsidūręs Klaipėdoje autorius liko neabejingas jūros grožiui ir čia ieškojo įkvėpimo savo fotografijoms. Nors autorius prie jūros praleido dienų dienas įvairiu metų laiku, tačiau labiausiai jį žavi žiemos vaizdai. Atidarymo metu autorius dalinosi mintimis apie ilgą savo kūrybos kelią, įkvėpimo šaltinį, fotografijos subtilybes.

Parodos pristatymo metu taip pat skambėjo Klaipėdos vokalinio instrumentinio ansamblio „Klaipėdos retro“ dainos, kurios puikiai iliustravo gausų Jeronimo fotografijų archyvą, o skambūs balsai ir akordeono muzika džiugino į biblioteką susirinkusius lankytojus.

Maloniai kviečiame šią parodą Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A) aplankyti iki vasario 15 d.