Pempininkų filiale – rankdarbių popietės

2016-10-25

Pempininkų filiale – rankdarbių popietės

Ketvirtadienio pavakarę Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A) vyko rankdarbių popietė. Nuo šiol tokie užsiėmimai šiame filiale vyks kiekvieną ketvirtadienį 15 val.

Šįsyk per popietę susirinkusios klaipėdietės vąšeliu nėrė pakalikus (pimpačkiukus) – vaikų pamėgto animacinio filmo herojus. Juos pasigaminti mokė mezgėja, nėrėja ir kitų rankdarbių meistrė Polina Noreikienė.

Reikia paminėti, kad nuo spalio 10 d. iki lapkričio 10 d. Pempininkų filiale veikia P. Noreikienės rankdarbių paroda „Rudens spalvų žydėjimas“. Tai jau antroji rankdarbių meistrės paroda Pempininkų filiale.

„Mūsų bibliotekoje Polinos rankdarbiai sulaukė labai didelio skaitytojų dėmesio ir pagyrų, todėl kilo mintis suteikti galimybę žmonėms pasisemti žinių, idėjų iš šios labai talentingos ir šiltai bendraujančios moters. Polina mielai sutinka dalintis savo žiniomis, pamokyti megzti, nerti mūsų lankytojus. Tad mes labai kviečiame visus dalyvauti nemokamose rankdarbių popietėse kiekvieną ketvirtadienį 15 val. Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A)“ – pasakoja Pempininkų filialo vedėja Inesa Atkočaitienė.

Pageidautina, kad norintys dalyvauti užsiėmimuose turėtų savo priemones (siūlų, vąšelį/virbalus). Kiekvieną savaitę bus daromi skirtingi rankdarbiai – nuo šlepetės iki suvenyro. Polinai asistuos ir užsiėmimus kuruos bibliotekininkė Roma Macijauskienė.

Tokie užsiėmimai – puiki proga ne tik išmokti megzti, nerti ar daryti kitus rankdarbius, bet galimybė pasisemti naujų idėjų, pasidalyti savo patirtimi, turiningai ir maloniai praleisti laiką bendraminčių būrelyje. Tad leiskite mezgimo aistrai užvaldyti ir Jus!

Nuotraukų galerija