Tinklaraštis

Lietuvos šimtmečio minėjimas Pempininkų bibliotekoje

2018-02-21

Lietuvos šimtmečio minėjimas Pempininkų bibliotekoje

Praėjusią savaitę visa Lietuva ūžte ūžė nuo valstybės atkūrimo šimtmečio renginių. Ne išimtis ir Pempininkų biblioteka. Vasario 12 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) įvyko renginys „Dovana Lietuvai iš širdies“, skirtas šiai mūsų šaliai svarbiai datai paminėti.

Skaityti daugiau...

Pempininkų bibliotekoje – užburiantys pianino garsai

2017-12-19

Pempininkų bibliotekoje – užburiantys pianino garsai

Apniukusį penktadienio vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyravo jauki ir šventiška nuotaika. Biblioteka buvo kupina nuostabiausių muzikos garsų, kuriuos susirinkusiems klausytojams dovanojo Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos jaunieji pianistai ir jų mokytojos Danguolė Čepliauskienė ir Dalia Šiaučiukėnienė.

Skaityti daugiau...

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

2017-11-23

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

Lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įvyko nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“ atidarymas, kurio metu Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Jolitai Baltrimienei įteiktas „Epale“ metų andragogo apdovanojimas, o biblioteka įvertinta, kaip institucija savo aktualiomis veiklomis prisidedanti prie suaugusiųjų švietimo, tobulėjimo ir galimybės praturtinti žmogaus būtį.

Skaityti daugiau...

Konkurso „Nebylus kinas“ nugalėtojai

2017-05-18

„Nebylus kinas“ nugalėtojai

Švietimo informacinių technologijų centras vykdydamas projektą „Saugesnis internetas“ savo organizuojamomis veiklomis prisidėjo prie iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ ir kvietė dalyvauti konkurse „Nebylus kinas“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekai įteikta nominacija „Inovacijų biblioteka 2016“

2017-05-17

Bibliotekai įteiktas apdovanojimas „Inovacijų biblioteka 2016“

Gegužės 11 dieną įvyko Lietuvos viešųjų bibliotekų ir jų padalinių Metų nominacijų konkurso apdovanojimai, kurį organizavo Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija. Klaipėdos miesto savivaldybės viešajai bibliotekai įteikta nominacija „Inovacijų biblioteka 2016“: už originalią veiklą panaudojant IT technologijas, diegiant kitas netradicines paslaugas, įvairias edukacines veiklas ir neformalųjį švietimą. O bibliotekos direktorei Bronislavai Lauciuvienei – Lietuvos Respublikos Seimo padėka už pokyčių bibliotekoje valdymą ir konstruktyvią veiklą diegiant inovacijas.

Skaityti daugiau...

Dovana bibliotekai - dailės albumas „Ars Vitae“

2017-05-15

Dovana bibliotekai  - dailės albumas „Ars Vitae“

Klaipėdos Jūrininkų ligoninę puošiantys miesto dailininkų dovanoti meno darbai sugulė į specialų albumą, pavadintą „Ars Vitae“ (I ir II dalis, lot. menas gyvenimui), kurį bibliotekai padovanojo ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.  Pasak menotyrininkės Kristinos Jokubavičienės, tai iki šiol analogų Lietuvoje neturinti akcija, kurios metu ligoninėje suformuota didžiausia Klaipėdos dailės galerija.

Skaityti daugiau...

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Pempininkų filiale

2017-05-04

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Pempininkų filiale

Balandžio 24–30 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale, kaip ir visoje šalyje, minėta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė #tuesibiblioteka.

Skaityti daugiau...

Į Klaipėdą pakvietė Žemaitijos rašytojų bendrijos „Poezijos pavasaris“

2017-04-19

Į Klaipėdą pakvietė Žemaitijos rašytojų  bendrijos „Poezijos pavasaris“

Paskutinįjį kovo mėnesio penktadienį į Klaipėdos miesto savivaldybės viešąją biblioteką kuriančius ir kūrybai neabejingus žmones sukvietė Žemaitijos rašytojų bendrijos „Poezijos pavasaris“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos ir Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos bendradarbiavimo patirtis

2017-04-04

Bibliotekos ir Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos  bendradarbiavimo patirtis

2017 m. balandžio 1-ąją d. Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba minėjo savo veiklos 20-metį. Ta proga tarnyboje vyko įvairūs renginiai. Vienas iš jų – metodinės dienos, kurios vyko kovo 15 ir 22 d. tema „Specialistų pagalba švietimo vadovui“. Psichologai skaitė paskaitas ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų-darželių bei bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų vadovams, vedė grupinius užsiėmimus, konsultavo individualiai, pristatė įvairius savo darbo metodus. Šiuose renginiuose apsilankė daugiau nei 100 minėtų švietimo įstaigų vadovų.

Skaityti daugiau...

Netradicinė pamoka bibliotekoje

2017-03-03

Netradicinė pamoka bibliotekoje

Vienas iš Pempininkų filialo (Taikos pr. 79/81A) siekių – bendruomeniškumo skatinimas, todėl šioje įstaigoje nuolat vyksta įvairios kultūrinės-edukacinės veiklos bei rengiamos įdomios, netradicinės pamokos moksleiviams. Vasario 23 d. vyko netradicinė bendravimo psichologijos ir profesinės etikos pamoka „Savęs vertinimas“.

Skaityti daugiau...