Tinklaraštis

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

2017-11-23

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

Lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įvyko nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“ atidarymas, kurio metu Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Jolitai Baltrimienei įteiktas „Epale“ metų andragogo apdovanojimas, o biblioteka įvertinta, kaip institucija savo aktualiomis veiklomis prisidedanti prie suaugusiųjų švietimo, tobulėjimo ir galimybės praturtinti žmogaus būtį.

Skaityti daugiau...

Konkurso „Nebylus kinas“ nugalėtojai

2017-05-18

„Nebylus kinas“ nugalėtojai

Švietimo informacinių technologijų centras vykdydamas projektą „Saugesnis internetas“ savo organizuojamomis veiklomis prisidėjo prie iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ ir kvietė dalyvauti konkurse „Nebylus kinas“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekai įteikta nominacija „Inovacijų biblioteka 2016“

2017-05-17

Bibliotekai įteiktas apdovanojimas „Inovacijų biblioteka 2016“

Gegužės 11 dieną įvyko Lietuvos viešųjų bibliotekų ir jų padalinių Metų nominacijų konkurso apdovanojimai, kurį organizavo Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija. Klaipėdos miesto savivaldybės viešajai bibliotekai įteikta nominacija „Inovacijų biblioteka 2016“: už originalią veiklą panaudojant IT technologijas, diegiant kitas netradicines paslaugas, įvairias edukacines veiklas ir neformalųjį švietimą. O bibliotekos direktorei Bronislavai Lauciuvienei – Lietuvos Respublikos Seimo padėka už pokyčių bibliotekoje valdymą ir konstruktyvią veiklą diegiant inovacijas.

Skaityti daugiau...

Dovana bibliotekai - dailės albumas „Ars Vitae“

2017-05-15

Dovana bibliotekai  - dailės albumas „Ars Vitae“

Klaipėdos Jūrininkų ligoninę puošiantys miesto dailininkų dovanoti meno darbai sugulė į specialų albumą, pavadintą „Ars Vitae“ (I ir II dalis, lot. menas gyvenimui), kurį bibliotekai padovanojo ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.  Pasak menotyrininkės Kristinos Jokubavičienės, tai iki šiol analogų Lietuvoje neturinti akcija, kurios metu ligoninėje suformuota didžiausia Klaipėdos dailės galerija.

Skaityti daugiau...

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Pempininkų filiale

2017-05-04

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Pempininkų filiale

Balandžio 24–30 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale, kaip ir visoje šalyje, minėta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė #tuesibiblioteka.

Skaityti daugiau...

Į Klaipėdą pakvietė Žemaitijos rašytojų bendrijos „Poezijos pavasaris“

2017-04-19

Į Klaipėdą pakvietė Žemaitijos rašytojų  bendrijos „Poezijos pavasaris“

Paskutinįjį kovo mėnesio penktadienį į Klaipėdos miesto savivaldybės viešąją biblioteką kuriančius ir kūrybai neabejingus žmones sukvietė Žemaitijos rašytojų bendrijos „Poezijos pavasaris“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos ir Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos bendradarbiavimo patirtis

2017-04-04

Bibliotekos ir Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos  bendradarbiavimo patirtis

2017 m. balandžio 1-ąją d. Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba minėjo savo veiklos 20-metį. Ta proga tarnyboje vyko įvairūs renginiai. Vienas iš jų – metodinės dienos, kurios vyko kovo 15 ir 22 d. tema „Specialistų pagalba švietimo vadovui“. Psichologai skaitė paskaitas ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų-darželių bei bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų vadovams, vedė grupinius užsiėmimus, konsultavo individualiai, pristatė įvairius savo darbo metodus. Šiuose renginiuose apsilankė daugiau nei 100 minėtų švietimo įstaigų vadovų.

Skaityti daugiau...

Netradicinė pamoka bibliotekoje

2017-03-03

Netradicinė pamoka bibliotekoje

Vienas iš Pempininkų filialo (Taikos pr. 79/81A) siekių – bendruomeniškumo skatinimas, todėl šioje įstaigoje nuolat vyksta įvairios kultūrinės-edukacinės veiklos bei rengiamos įdomios, netradicinės pamokos moksleiviams. Vasario 23 d. vyko netradicinė bendravimo psichologijos ir profesinės etikos pamoka „Savęs vertinimas“.

Skaityti daugiau...

Saugojant atmintį

2017-03-01

Saugojant atmintį

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų ir minėtinų datų. Dalis jų yra ne šiaip garsios, bet pamatinės. Būtent tokia yra neseniai minėta Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam Lietuvos piliečiui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, atsirado poreikis tautinės kultūros pagrindu kurti visuomenės ateitį, permąstyti žmogaus ir jo ugdymo reikšmę istorijos raidoje remiantis savo bei kitų tautų kultūriniu palikimu. Tad vasario 22 dieną Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos (Loreta Liutkutė) ir Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos (Daiva Rudienė, Diana Mineikienė) organizuota viktorina-konkursas „Protų mūšis 2017“ tema „Lietuviškai apie Lietuvą“ buvo puiki galimybė stiprinti ryšį su tėvyne, pasijusti Lietuvos istorijos ir kultūros dalimi.

Skaityti daugiau...

Tėvynės grožis poezijos posmuose, spalvose, natose

2017-02-22

Tėvynės grožis poezijos posmuose, spalvose, natose

Juozo Naujalio sukurtais muzikiniais akordais jau tautos giesme tapusia „Lietuva brangi“ (eil. Maironio) prasidėjo renginys Pempininkų filiale, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Kūrinį duetu atliko profesorius Saulius Šiaučiulis (klavišai) ir Rima Tamo (smuikas).

Skaityti daugiau...