Kviečiame senjorus į akcijos „Senjorų dienos internete 2018“ renginius

2018-10-30

Senjorų dienos internete

Projektas „Prisijungusi Lietuva" ir šalies bibliotekos Lietuvoje organizuoja teminę akciją „Senjorų dienos internete 2018", kurios tikslas – skatinti vyresniojo amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis elektroninėmis paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Lapkričio 5–9 dienomis nuo 11 val. senjorai ir visi norintys kviečiami atvykti į Klaipėdos miesto savivaldybės viešąją biblioteką (Turgaus g. 8), kur bus suteiktos teorinės (tiesioginės transliacijos metu) ir praktinės žinios šiomis temomis:

• lapkričio 5 d. – e. sveikata;
  • lapkričio 6 d. – e. laisvalaikis;
  • lapkričio 7 d. – e. paslaugos;
  • lapkričio 8 d. – e. saugumas;
  • lapkričio 9 d. – e. bendravimas.

Stebėdami transliacijas tiesiogiai, galėsite užduoti klausimus, padedant bibliotekos darbuotojams išbandyti įvairias e.paslaugas.

Tiesiogines transliacijas ir jų įrašus taip pat galėsite stebėti interneto svetainėje www.prisijungusi.lt  arba Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Youtube kanale.

Projektą „Prisijungusi Lietuva" įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį", Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.