Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“

2018-08-22

Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“

Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“ jau keliauja į pabaigą. Rugpjūčio 23 d. 16 val. kviečiame visas mamytes ir jų mažylius į šio ciklo baigiamąjį renginį Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A). Ateikite smagiai pašurmuliuoti, susipažinti, apžiūrėti darbelius bei pasiklausyti smuiko melodijų.

Šiuo metu (iki rugsėjo 4 d.) eksponuojami trijų kuriančių mamų darbai. Mama Aurelija, pradžiugino su nepaprasta rankų šiluma ir kruopštumu megztais žaisliukais ir rūbeliais mažiesiems, galinčiais tapti puikia dovana. Kita mama Aleksandra (Dekuku), mūsų biblioteką papuošė išskirtiniais dekoro elementais ir mažyliams, ir jų tėveliams. Dailininkė Aurelija Valutytė (Aureart decor) nustebino žavingais ir ypač vaikams skirtais namų dekoro elementais. Tai dailininkės tapytos raktinės, skrynios, dėžutės ar žavingi namukai. Parodą galėsite aplankyti iki rugsėjo 4 d.

Šią vasarą Pempininkų biblioteka pristato naują parodų ciklą „Kai mažyliai užmiega...“, kurio darbų autorės – kuriančios mamos. Dažnai nepastebima, kokios kūrybingos ir veiklios yra jaunos mamos, kurios šalia mažylių auginimo randa laiko ir įvairiausiems rankdarbiams. Parodų ciklo tikslas – visuomenei pristatyti kuriančias mamas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių, o galbūt ir įsigyti norimą daiktelį. Labai džiaugiamės, kad ši idėja susilaukė didžiulio mamyčių susidomėjimo ir palaikymo. Visą vasarą bibliotekoje savo darbus eksponuoti panoro jau dešimt mamyčių.

Parodų metu lankytojai galėjo pamatyti įvairiausių mamų rankomis kurtų kūdikiams ir vaikams skirtų aksesuarų, žaislų ir mielų namų interjero detalių. Lankytojų laukė visa, kas yra stilinga, kokybiška ir, svarbiausia, skirta mažyliams.

Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 23 d., visoms renginio dalyvėms ir jų artimiesiems biblioteka dovanoja baigiamąjį renginį. Tikimės, kad šis renginys taip pat bus proga mamoms susipažinti, pasidalinti patirtimis ir galbūt apsikeisti kontaktais – nes niekas taip nesuartina, kaip mažyliai ir jų auginimo džiaugsmai bei rūpesčiai.

Nuotraukų galerija