Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“

2018-08-07

Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“

Nuo rugpjūčio 6 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) tęsiamas parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega...“. Šį kartą vitrinas papuošė trijų kuriančių mamų darbai. Pirmoji kūrėja mama Aurelija, pradžiugino su nepaprasta rankų šiluma ir kruopštumu megztais žaisliukais ir rūbeliais mažiesiems, galinčiais tapti puikia dovana. Kita mama Aleksandra (Dekuku), mūsų biblioteką papuošė išskirtiniais dekoro elementais ir mažyliams, ir jų tėveliams. Dailininkė Aurelija Valutytė (Aureart decor) nustebino žavingais ir ypač vaikams skirtais namų dekoro elementais, tai dailininkės tapytos raktinės, skrynios, dėžutės ar žavingi namukai. Parodą galėsite aplankyti tik iki rugpjūčio 20 d.

Šią vasarą Pempininkų biblioteka pristato naują parodų ciklą „Kai mažyliai užmiega...“, kurio darbų autorės – kuriančios mamos. Dažnai nepastebima, kokios kūrybingos ir veiklios yra jaunos mamos, kurios šalia mažylių auginimo randa laiko ir įvairiausiems rankdarbiams. Parodų ciklo tikslas – visuomenei pristatyti kuriančias mamas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių, o galbūt ir įsigyti norimą daiktelį. Labai džiaugiamės, kad ši idėja susilaukė didžiulio mamyčių susidomėjimo ir palaikymo. Visą vasarą bibliotekoje savo darbus eksponuoti panoro jau dešimt mamyčių.

Parodų metu lankytojai galės pamatyti įvairiausių mamų rankomis kurtų kūdikiams ir vaikams skirtų aksesuarų, žaislų ir mielų namų interjero detalių. Lankytojų lauks visa, kas yra stilinga, kokybiška ir, svarbiausia, skirta mažyliams. Tad visi, ieškantys būdų, kaip papuošti savo mažuosius ar dekoruoti jų kambarius yra kviečiami apsilankyti parodose.

Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 23 d., visoms renginio dalyvėms ir jų artimiesiems biblioteka dovanos baigiamąjį renginį. Tikimės, kad šis renginys taip pat bus proga mamoms susipažinti, pasidalinti patirtimis ir galbūt apsikeisti kontaktais – nes niekas taip nesuartina, kaip mažyliai ir jų auginimo džiaugsmai bei rūpesčiai.

Biblioteka laukia ir daugiau kuriančių mamyčių. Norinčias užsiregistruoti, prašome savo darbų nuotraukas siųsti el. paš Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , nurodant savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną.

Nuotraukų galerija