Lietuviška knyga – ar jau skaitei?

2017-09-01

Lietuviška knyga – ar jau skaitei?

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr.79/81A) pradedamas renginių ciklas „Lietuviška knyga – ar jau skaitei?“, skirtas lietuviškos grožinės literatūros populiarinimui. Maloniai kviečiame artimiau susipažinti su šiuolaikinės lietuvių literatūros autoriais ir jų kūryba. Pirmieji susitikimai numatomi rugsėjo mėnesį. Taip pat bibliotekoje veiks naujausių ir populiariausių lietuviškų knygų paroda.

2017 m. rugsėjo 15 d. 17 val.
Susitikimas su prozininke, 2014-ųjų Metų knygos laureate Rasa Aškinyte-Degėsiene.
Rasa Aškinytė – jau gerai pažįstama lietuvių literatūra besidomintiems skaitytojams, 2014 Metų knygos laureatė. Autorės stiliui būdingi paradoksai, „sveikas“ humoras, filosofinis „pamušalas“, vizuali, poetiška kalba. Anot Emilijos Visockaitės, „lietuvių literatūroje analitiška, skalpeliu besidarbuojanti Aškinytė nelabai į ką nors panaši. Turinti potencialo būti skaitoma ne tik mokslininkų, bet ir hipsterių. Tai komplimentas.“

2017 m. rugsėjo 29 d. 17 val.
Susitikimas su rašytoja, poete, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akto signatare Vidmante Jasukaityte. Susitikimo metu bus galima artimiau susipažinti su autore, jos kūryba, užduoti klausimus.