Susitikimas su choreografe Agnija Šeiko

2017-07-16

Susitikimas su choreografe, šokio teatro „PADI DAPI Fish“ meno vadove

Liepos 19 d. 18.00 val. į Girulių biblioteką (Šlaito g.10A) pakvies susitikimas su choreografe, šokio teatro „PADI DAPI Fish“ meno vadove, Klaipėdos universiteto docente Agnija Šeiko. Tai antrasis ciklo „Kultūros veikėjų portretai“ renginys. Dalyvaus: šokėjai Petras Lisauskas, Inga Kuznecova; baleto šokėja – Beata Molytė. Renginį ves režisierė Dalia Kanclerytė.

Agnija Šeiko – šokėja, šokio pedagogė, choreografė, šiuolaikinio šokio kūrėja ir propaguotoja, VšĮ Šokio teatro „PADI DAPI Fish“ vadovė, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto, Suomijos Turku meno akademijos dėstytoja, viena iš tarptautinio šiuolaikinio meno festivalio „Plartforma“ organizatorių. Klaipėdos universiteto Menų fakultete įgijo choreografijos bakalauro bei teatrologijos magistro laipsnius. 2005 m. baigė Roterdamo (Nyderlandai) šokio akademiją „Codarts“. Sukūrė daugiau nei 20 įvairių šokio spektaklių, kompozicijų, šokio operų, šokio projektų vaikams Lietuvoje bei užsienyje. Kuria choreografiją operoms, dramos spektakliams, miuziklams. Bendradarbiauja su kitų žanrų menininkais. Gyvena ir kuria Klaipėdoje.