Klaipėdos miesto mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis 2017“

2017-02-14

Viktorina-konkursas „Protų mūšis 2017“

Vasario 22 d. 14 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) įvyks Klaipėdos miesto mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis 2017“, kurio tema – „Lietuviškai apie Lietuvą“. Protų mūšį sudarys 5 turai (datos, tarmės, vietovės, literatūra, asmenybės) po 10 klausimų. Papildoma užduotis – „Komandų kapitonų mūšis“.

„Protų mūšyje“ savo jėgas išbandyti panoro Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos, Klaipėdos laivininkų mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos, VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos mokinių komandos.

Renginys skiriamas Lietuvių kalbos kultūros metams. Organizatoriai: Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija ir Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka.