Neformaliojo vaikų švietimo būreliai bibliotekoje

2018-09-10

Neformaliojo vaikų švietimo programos bibliotekoje
Mažuosius ir jaunuosius bibliotekos lankytojus (6-14 m. vaikai) ir šiais, 2018–2019 m. mokslo metais kviečiame dalyvauti Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) būreliuose, kurie vyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose. Visi užsiėmimai finansuojami iš NVŠ krepšelio, tėvams/globėjams/rūpintojams papildomai už juos mokėti nereikės. Kviečiame iki 2018 m. rugsėjo 20 d. atvykti į bibliotekos padalinius, kuriuose vyks būreliai ir sudaryti sutartį. Būreliai prasidės nuo spalio 1 d.

Mūsų tikslas – suteikti jauniesiems bičiuliams jaukias erdves ir palankias sąlygas turiningam ir prasmingam laisvalaikiui, naujų įgūdžių įgijimui ir asmeniniam tobulėjimui. Sieksime didinti jų motyvaciją skaityti tradicines ir elektronines knygas, ugdysime informacinius įgūdžius bei informacines ir technologines kompetencijas. Skatinsime įgytas žinias pritaikyti kūrybinių sumanymų įgyvendinimui, drąsiai savirealizacijai. Visi kartu mokysimės draugauti, dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Susipažinsime tam, kad vėl ir vėl susitiktumėme bibliotekoje – ten, kur didžiausios žinių ir išminties talpyklos, palankiausios sąlygos savęs ir pasaulio pažinimui.