Java pagrindų kursai bibliotekoje

2018-03-21

Java pagrindų kursai bibliotekoje

Nuo balandžio 5 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9) vyksta nemokami Java pagrindų kursai. Mokymus veda EVS savanoris iš Ukrainos Andrii Tuzhykov, turintis Programinės įrangos inžinieriaus bakalauro ir Taikomosios fizikos magistro laipsnį, įgytus Ukrainos Chernitvsi Nacionaliniame universitete. Kursai vyksta anglų ir rusų kalbomis (pasirinktinai).

Java – programavimo kalba ir duomenų apdorojimo platforma, praktiškai visų tipų tinklinių programų pagrindas ir pasaulinio lygio standartas mobiliųjų programų, žaidimų, internetinio turinio, verslo programinės įrangos vystymui ir tiekimui. Turėdama daugiau nei 9 milijonus programų kūrėjų visame pasaulyje, Java padeda sėkmingai kurti, vystyti ir naudoti programas ir paslaugas įvairiausiose gyvenimo, verslo ir mokslo srityse. Kiekvienas iš mūsų irgi gali prisidėti prie šių 9 milijonų bei pradėti savo kelią į Java programavimo pasaulį.