Kviečiame dalyvauti apklausoje „Prenumeruojamų duomenų bazių panauda viešosiose bibliotekose“

2018-03-13

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, atlieka tyrimą, kurio tikslas – nustatyti, kaip viešosiose bibliotekose naudojamos duomenų bazės, išsiaiškinti jų naudojimo ir nenaudojimo priežastis ir numatyti priemones, kurios padėtų viešosioms bibliotekoms ir jų vartotojams efektyviau pasinaudoti šiais informacijos šaltiniais. Skaitytojų nuomonė, pastebėjimai ir pasiūlymai mums labai svarbūs. Labai prašome skirti šiek tiek laiko ir iki gegužės 14 d. atsakyti į anketos klausimus. Apklausa yra anoniminė.