Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

2017-08-03

Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

Klaipėdos mieste šiuo metu veikia 20 knygų mainų lentynėlių, kurios įkurdintos dvidešimtyje Klaipėdos miesto maršrutinių autobusų stotelių. Visus, kurie savo knygų lentynose turite neskaitomų ar perskaitytų knygų, prašome jas atvežti į artimiausią autobusų stotelę ir sudėti į knygų mainų lentynėlę, pažymėtą „STOP – knyga“ ženklu. Tai – tarpinė jūsų knygų kelionės iki skaitytojo vieta. Iš čia, kiekvienas norintis galės jūsų knygą pasiimti, parsivežti į namus ir perskaityti. O po to grąžinti ją į artimiausią knygų mainų lentynėlę, kad ji galėtų keliauti toliau. Padėkime savo knygoms pasiekti skaitytoją ir pratęskime jų gyvavimo laiką!

„STOP – knyga“ knygų mainų lentynėlės veikia: Turgaus, Vėtrungės (abiejose gatvės pusėse), Sveikatos priežiūros centro, Juodkrantės, Smiltelės, Vyturio, Bibliotekos (abiejose gatvės pusėse), Ligoninės, Naikupės, Bazės, Baltijos, Šilutės, Atgimimo, Darželio, Treko, Vingio, Sausio 15-osios stotelėse (žemėlapyje).

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Stop – knyga“ sėkmingai vyksta nuo 2016 m. Pagrindinis jo tikslas – pasitelkiant netradicinius būdus, aktyvinti knygų skaitymą.

Kviečiame savo knygomis dalintis su visais miesto gyventojais!

Nuotraukų galerija