Biblioteka kviečia savanoriauti

2017-05-31

Biblioteka kviečia savanoriauti

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia atsakingą ir kūrybingą jaunimą (nuo 16 metų amžiaus) atlikti savanorišką praktiką vasaros dienos stovykloje Giruliuose arba Interaktyvioje bibliotekos palapinėje. Tai nauja patirtis, naujos galimybės ir išbandymas. Kreiptis tel. (8 46) 314720 arba Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

VASAROS DIENOS STOVYKLA GIRULIUOSE (birželio – rugpjūčio mėn.)

Biblioteka jau 11-tą kartą Girulių bibliotekoje – bendruomenės namuose (Šlaito g. 10A) organizuoja vasaros užimtumo programą „Žalioji biblioteka“ 7-10 metų amžiaus vaikams. Erdvus kiemas, miškas, pakalnėje ošianti ir ranka pasiekiama jūra, įdomi ir įvairi veikla kiekvienais metais pritraukia didelį būrį vaikų. Jie ne tik susitinka su menininkais, aktoriais, rašytojais, sveikos gyvensenos propaguotojais, bet ir patys turi galimybę kurti, meistrauti, muzikuoti, net suvaidinti spektaklyje ir tikrai nenuobodžiauja! Organizuojamos ekskursijos prie jūros, sportinės rungtys. Su vaikais dirba kūrybingos ir rūpestingos bibliotekos darbuotojos. Bet jos tik 2, o mažųjų programos dalyvių pamainoje apie 20! Mums labai reikia Jūsų pagalbinių rankų, akių ir idėjų, kurias galėsite realizuoti užsiėmimų metu.

Jūsų pagalba praverstų birželio – rugpjūčio mėn. (numatomos 5 pamainos po 2 savaites) darbo dienomis nuo 10 iki 14 val.

INTERAKTYVI PALAPINĖ (liepos 11-15 d.)

Karlskronos aikštėje prie Danės krantinės jau antrą kartą liepos 11-15 d. nuo 11 – 19 val. įsikurs Interaktyvi bibliotekos palapinė – tai kultūrinė – edukacinė laisvalaikio zona po atviru dangumi mažiems ir dideliems: jauki vieta pailsėti, paskaityti knygą ir žurnalą, išbandyti 3D technologijas, wi-fi zona, išmanioji mokyklėlė, interaktyvūs edukaciniai, stalo ir lauko žaidimai, viktorinos, kūrybinės dirbtuvės, užsiėmimai vaikams, meno terapija, koncertai, susitikimai su įdomiais žmonėmis ir malonus bendravimas. Kviečiame prisijungti ir praleisti aktyviai savaitę kartu. Įspūdžius galite pamatyti čia.