Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

2017-04-19

Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą teisinę pagalbą, teikiamą Vilniaus universiteto Teisės klinikos. Konsultacija vykdoma Skype programa. Konsultuoja VU Teisės fakulteto vyresniųjų kursų studentai. Teisės pagalbos kokybę padeda užtikrinti profesionalūs advokatai ir Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Ši paslauga teikiama Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A).

Trys žingsniai, norint gauti teisinę pagalbą:

• Užsiregistruoti www.teisesklinika.lt arba tel. +37067025165 ir pranešti, kad norite konsultuotis internetu.
  • Susitarti dėl tinkamo laiko ir pasiruošti svarbiausius dokumentus.
  • Skype programa skambinti Vilniaus universiteto Teisės klinikai.

Į VU Teisės kliniką gali kreiptis visi, susidūrę su iškilusiais teisiniais klausimais ir užsiregistravę konsultacijai virtualiu būdu. Naudojantis internetu galite matyti ir girdėti teisininką, konfidencialiai siųsti bei gauti dokumentus. Platesnė informacija video medžiagoje