IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

2017-03-22

IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

Visus 2017 metus Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) kviečiame naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų. Mokymai susiję su IT technologijomis ir kūrybinėmis industrijomis.

Galima rinktis iš daugybės mokymų anglų kalba:

• IT ops (Windows Server, Virtualization, Security, Networking, Windows PowerShell, SharePoint, Linux, Hardware, SQL Server, Cloud)
  • Creative professional (Graphic Design, Game Art, Motion Graphics, 3D Modeling, Responsive Design, Maya, Photoshop, 3ds Max)
  • Business professional (Excel, Project Management, Windows 10, Career, Microsoft Dynamics CRM, Office 365)
  • Data professional (Business Intelligence, Big Data, Databases, Data Analysis, Data Visualization, Reporting, Hadoop, Data Science, SQL, Statistics)
  • Information and Cyber security (Penetration Testing, Security Auditing, Digital Forensics, Malware Analysis, Security Fundamentals, Secure by Design)
  • Architecture and construction (CAD Modeling, CAD Drafting, CAD Visualization, AutoCAD, AutoCAD 2015, Revit 2015, Revit 2014, Rhino, SketchUp)
  • Manufacturing and design (CAD Modeling, CAD Drafting, SolidWorks, Inventor, Rhino, CAD Sketching)

Mokymus sudaro video medžiaga, transkriptas (video medžiaga pateikta tekstu) bei užduotys. Galima rinktis iš trijų kursų sudėtingumo lygių:

1. Pradedantysis (beginner)
  2. Vidutinis (intermediate)
  3. Pažengęs (advanced)

Pasinaudokite puikia galimybe tobulėti!

Mokymus finansuoja Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka iš projekto „Bibliotekos pažangai 2“ lėšų.