Naujienos

Meno istorijos kursų paskaitą „Gotika“

2017-12-15 Meno istorijos kursų paskaitą „Gotika“

Sausio 4 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) tęsiant meno istorijos kursus, kviečiame į paskaitą „Gotika“. Lektorius-menotyrininkas Petras Šmitas. Dalyvavimas nemokamas.

Biblioteka gruodžio mėnesį pasipildė naujais leidiniais

2017-12-15 Biblioteka gruodžio mėnesį pasipildė naujais leidiniais

Gruodžio mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos fondą papildė 695 nauji leidiniai (218 pavadinimai). Naujus leidinius pamatyti galite čia.

Pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su Vytautu Dvarionu

2017-12-14 Pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su Vytautu Dvarionu

Gruodžio 21 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su tautodailininku,  jūreiviškų dainų autoriumi ir atlikėju Vytautu Dvarionu. Maloniai visų laukiame.

Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivių koncertas

2017-12-14 Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivių koncertas

Gruodžio 20 d. 11.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) vyks Eduardo Balsio menų gimnazijos moksleivių koncertas. Mokytoja Laura Kačinskaitė.

Susitikimas su poete, KU dėstytoja, gydytoja psichiatre Jūrate Sučylaite

2017-12-11 Susitikimas su poete, KU dėstytoja, gydytoja psichiatrę Jūratę Sučylaite

Gruodžio 28 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su poete, KU dėstytoja, gydytoja psichiatre Jūrate Sučylaite. Maloniai kviečiame.

Mokinių šventinis koncertas

2017-12-11 Mokinių šventinis koncertas

Gruodžio 23 d. 10.30 val. ir 13.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks „YAMAHA muzikos mokykla pasitinka šv. Kalėdas“. Programų „Muzikos šalis“, „Linksmieji klavišai“, „Gitara“ mokinių šventinis koncertas. Maloniai visų laukiame.

Gruodžio mėnesio renginių kalendorius

2017-12-04 Gruodžio mėnesio renginių kalendorius

Visą gruodžio mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir padaliniuose siūlome daug įvairių renginių. Pasitikime šventes nuotaikingai ir kupini įspūdžių. Kviečiame susipažinti su renginių kalendoriumi.

Skaityti daugiau...

Koncertas „Kalėdų paslaptis“

2017-11-30 Koncertas „Kalėdų paslaptis“

Gruodžio 15 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame į koncertą „Kalėdų paslaptis“. Renginyje dalyvauja Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos jaunieji pianistai ir jų mokytojos Danguolė Čepliauskienė ir Dalia Šiaučiukėnienė. Visų maloniai laukiame.

Dovanokite naujų knygų savo bibliotekai!

2017-11-28 Dovanokite naujų knygų savo bibliotekai!

Kviečiame į biblioteką! Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą! Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kviečia prisijungti prie akcijos ir dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Platesnė informacija akcijos svetainėje www.knygukaledos.lt. Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

2017-10-10 Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

Ar žinote, kad viešųjų ir administracinių elektroninių paslaugų Lietuvoje – daugiau nei 650. Visi pagrindiniai bankai teikia internetinės bankininkystės paslaugas, o apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje dar niekada nebuvo toks patogus ir greitas. 2017 m. spalio – gruodžio mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka skelbia socialinę akciją ir kviečia gyventojus nemokamai SUŽINOTI, IŠBANDYTI ir LAIMĖTI!

Skaityti daugiau...

Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

2017-08-03 Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

Klaipėdos mieste šiuo metu veikia 20 knygų mainų lentynėlių, kurios įkurdintos dvidešimtyje Klaipėdos miesto maršrutinių autobusų stotelių. Visus, kurie savo knygų lentynose turite neskaitomų ar perskaitytų knygų, prašome jas atvežti į artimiausią autobusų stotelę ir sudėti į knygų mainų lentynėlę, pažymėtą „STOP – knyga“ ženklu. Tai – tarpinė jūsų knygų kelionės iki skaitytojo vieta. Iš čia, kiekvienas norintis galės jūsų knygą pasiimti, parsivežti į namus ir perskaityti. O po to grąžinti ją į artimiausią knygų mainų lentynėlę, kad ji galėtų keliauti toliau. Padėkime savo knygoms pasiekti skaitytoją ir pratęskime jų gyvavimo laiką!

Skaityti daugiau...

Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

2017-04-19 Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą teisinę pagalbą, teikiamą Vilniaus universiteto Teisės klinikos. Konsultacija vykdoma Skype programa. Konsultuoja VU Teisės fakulteto vyresniųjų kursų studentai. Teisės pagalbos kokybę padeda užtikrinti profesionalūs advokatai ir Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Ši paslauga teikiama Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A).

Skaityti daugiau...

IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

2017-03-22 IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

Visus 2017 metus Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) kviečiame naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų. Mokymai susiję su IT technologijomis ir kūrybinėmis industrijomis.

Skaityti daugiau...

Pristatome trumpą filmuką apie biblioteką

2017-01-03 Pristatome trumpą filmuką apie biblioteką

Ar žinote, ką galima veikti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje? Trumpas filmukas „Biblioteka atvira visiems“. Kviečiame peržiūrėti!