Girulių biblioteka - bendruomenės namai

Tel.: (8 46) 313438

Darbo laikas

Girulių filialas buvo įkurtas 1957 m

2008 m. biblioteka persikėlė į naujas patalpas ir birželio 18d. oficialiai savo veiklą pradėjo nauja kultūros įstaiga – Girulių biblioteka – bendruomenės namai (Šlaito g.10a).
Biblioteka aptarnauja vaikus ir suaugusius. 2010 m. įdiegta LIBIS Skaitytojų aptarnavimo posistemė.
Nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 31 d. biblioteka savaitgaliais nedibs. Įsakymas dėl vasaros darbo laiko.

• Abonementas
  • Skaitykla, vieša interneto prieiga
  • Vaikų kambarys
  • Galerija

Ištekliai

• Universalus dokumentų fondas - 9,5 tūkst. vnt. per 8,6 tūkst. pav. dokumentų.
  • Kasmet prenumeruojama apie 13 pav. periodinių leidinių.
  • Vartotojams sukurtos 3 kompiuterizuotos darbo vietos su interneto prieiga.
  • Duomenų bazės.
  • Galerijoje nuolat veikia Klaipėdos dailininkų parodos.
  • Stalo tenisas. Tai puiki galimybė bibliotekoje aktyviai praleisti laisvalaikį su draugais, šeima ar bendraminčiais. (Giruliškio verslininko Antano Tamkevičiaus dovana)

Paslaugos

Girulių bibliotekos paskyra Facebook socialiniame tinkle
Vasaros metu vyksta kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“.

Nuotraukų galerija